Digitus USB GaN Charger 45W, 1x USB-C, 1x USB-A | DA-10302
- Код товара: 603339
- EAN: 4016032505822
- MPN: DA-10302
16.53€
Без налога: 13.66€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 380.00 мм |
| Gross width (mm) | 165.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 48.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 12.10 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.06 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 153 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.09 кг |
| Producer product name | DA-10302 |
| Producer product family | USB GaN Charger 45W, 1x USB-C, 1x USB-A |
| Цвет товара | White |