Digitus Battery charger, 67W | DA-10303
- Preces kods: 603340
- EAN: 4016032505839
- MPN: DA-10303
22.71€
Bez nodokļa: 18.77€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 75.20 g |
| Plastic (No PET) | 18.80 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1714 pcs |
| Gross weight | 0.21 kg |
| Net weight | 0.12 kg |
| Producer product name | DA-10303 |
| Producer product family | Battery charger, 67W |
| Produkta krāsa | White |