Digitus Battery charger, 67W | DA-10303
- Код товара: 603340
- EAN: 4016032505839
- MPN: DA-10303
22.71€
Без налога: 18.77€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 40.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 75.20 гр. |
| Plastic (No PET) | 18.80 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1714 шт. |
| Gross weight | 0.21 кг |
| Net weight | 0.12 кг |
| Producer product name | DA-10303 |
| Producer product family | Battery charger, 67W |
| Цвет товара | White |