Braun 9675cc Series 9 PRO+ Clean&Charge Shaver, Grey
- Preces kods: 603344
- EAN: 8700216555012
- MPN: 9675cc
396.73€
Bez nodokļa: 327.88€
| Ražotājs | Braun |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | DE |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross width (mm) | 116.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 316.00 g |
| Plastic (No PET) | 9.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.33 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.49 kg |
| Net weight | 1.16 kg |