Braun 9675cc Series 9 PRO+ Clean&Charge Shaver, Grey
- Код товара: 603344
- EAN: 8700216555012
- MPN: 9675cc
396.73€
Без налога: 327.88€
| Производитель | Braun |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | DE |
| Gross depth (mm) | 205.00 мм |
| Gross height (mm) | 240.00 мм |
| Gross width (mm) | 116.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 316.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 9.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.33 кг |
| TI weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 1.49 кг |
| Net weight | 1.16 кг |