Digitus Battery charger, 100W | DA-10304
- Preces kods: 603348
- EAN: 4016032505846
- MPN: DA-10304
36.18€
Bez nodokļa: 29.90€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 46.00 mm |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 68.80 g |
| Plastic (No PET) | 17.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1491 pcs |
| Gross weight | 0.27 kg |
| Net weight | 0.18 kg |
| Producer product name | DA-10304 |
| Producer product family | Battery charger, 100W |
| Produkta krāsa | White |