Digitus Battery charger, 100W | DA-10304
- Код товара: 603348
- EAN: 4016032505846
- MPN: DA-10304
36.18€
Без налога: 29.90€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 90.00 мм |
| Gross height (mm) | 46.00 мм |
| Gross width (mm) | 140.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 68.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 17.20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.09 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1491 шт. |
| Gross weight | 0.27 кг |
| Net weight | 0.18 кг |
| Producer product name | DA-10304 |
| Producer product family | Battery charger, 100W |
| Цвет товара | White |