DIGITUS HDMI KVM IP Extender Set, 4K/60Hz
- Preces kods: 603382
- EAN: 4016032501930
- MPN: DS-55355
211.86€
Bez nodokļa: 175.09€
| Ražotājs | Digitus |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 176.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 589.60 g |
| Plastic (No PET) | 147.40 g |
| Tare weight (kg) | 0.74 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 256 pcs |
| Gross weight | 0.98 kg |
| Net weight | 0.24 kg |