DIGITUS HDMI KVM IP Extender Set, 4K/60Hz
- Код товара: 603382
- EAN: 4016032501930
- MPN: DS-55355
211.86€
Без налога: 175.09€
| Производитель | Digitus |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 240.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 176.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 589.60 гр. |
| Plastic (No PET) | 147.40 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.74 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 256 шт. |
| Gross weight | 0.98 кг |
| Net weight | 0.24 кг |