Lenovo Thunderbolt4 USB-C to C Cable 1m | Lenovo
- Preces kods: 603748
- EAN: 195892141587
- MPN: 4X91U94412
20.98€
Bez nodokļa: 17.34€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 12.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 12.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7385 pcs |
| Gross weight | 0.061 kg |
| Net weight | 0.049 kg |