Lenovo Thunderbolt4 USB-C to C Cable 1m | Lenovo
- Код товара: 603748
- EAN: 195892141587
- MPN: 4X91U94412
20.98€
Без налога: 17.34€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 130.00 мм |
| Gross height (mm) | 12.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Plastic (No PET) | 12.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 7385 шт. |
| Gross weight | 0.061 кг |
| Net weight | 0.049 кг |