Brother RJ-430B | Monochrome | Direct thermal | Label Printer | Black
- Preces kods: 603771
- EAN: 4977766794398
- MPN: RJ4250WBZ1
786.60€
Bez nodokļa: 650.08€
| Ražotājs | Brother |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | JP |
| Drukāšanas tehnoloģija | Direct thermal |
| Printēšana | Monochrome |
| Produkta veids | Label Printer |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | RJ-430B |
| Gross depth (mm) | 165.00 mm |
| Gross height (mm) | 80.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 180.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 364 pcs |
| Gross weight | 0.81 kg |
| Net weight | 0.61 kg |
| Producer product family | 4-inch Mobile Label and Receipt Printer with Bluetooth |