Brother RJ-430B | Monochrome | Direct thermal | Label Printer | Black
- Код товара: 603771
- EAN: 4977766794398
- MPN: RJ4250WBZ1
786.60€
Без налога: 650.08€
| Производитель | Brother |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | JP |
| Технология печати | Direct thermal |
| Тип продукта | Label Printer |
| Печать | Monochrome |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | RJ-430B |
| Gross depth (mm) | 165.00 мм |
| Gross height (mm) | 80.00 мм |
| Gross width (mm) | 180.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 180.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| TI weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 364 шт. |
| Gross weight | 0.81 кг |
| Net weight | 0.61 кг |
| Producer product family | 4-inch Mobile Label and Receipt Printer with Bluetooth |