Targus USB Wired Keypad, Black
- Preces kods: 604000
- EAN: 5063194004211
- MPN: AKP13GL
23.60€
Bez nodokļa: 19.50€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 25.00 mm |
| Gross width (mm) | 89.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.18 kg |
| Net weight | 0.13 kg |