Targus USB Wired Keypad, Black
- Код товара: 604000
- EAN: 5063194004211
- MPN: AKP13GL
23.60€
Без налога: 19.50€
| Производитель | Targus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 127.00 мм |
| Gross height (mm) | 25.00 мм |
| Gross width (mm) | 89.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.18 кг |
| Net weight | 0.13 кг |