Gamemax Case | NEX C56 BK | ATX
- Preces kods: 604281
- EAN: 6931858712187
- MPN: NEX C56 BK
62.44€
Bez nodokļa: 51.60€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | NEX C56 BK |
| Formas faktors | ATX |
| Gross depth (mm) | 504.00 mm |
| Gross height (mm) | 527.00 mm |
| Gross width (mm) | 373.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 pcs |
| Gross weight | 10.40 kg |
| Net weight | 9.40 kg |
| Producer product family | Case |
| Paplašinājumu sloti | 7 |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |