Gamemax Case | NEX C56 BK | ATX
- Код товара: 604281
- EAN: 6931858712187
- MPN: NEX C56 BK
62.44€
Без налога: 51.60€
| Производитель | Gamemax |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | NEX C56 BK |
| Формат | ATX |
| Gross depth (mm) | 504.00 мм |
| Gross height (mm) | 527.00 мм |
| Gross width (mm) | 373.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.10 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 17 шт. |
| Gross weight | 10.40 кг |
| Net weight | 9.40 кг |
| Producer product family | Case |
| Слоты расширения | 7 |
| Блок питания в комплекте | No |