Gamemax Case | NEX C33 WH | MATX/BTF
- Preces kods: 604296
- EAN: 6931858712040
- MPN: NEX C33 WH
61.27€
Bez nodokļa: 50.64€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | NEX C33 WH |
| Formas faktors | MATX/BTF |
| Gross depth (mm) | 414.00 mm |
| Gross height (mm) | 510.00 mm |
| Gross width (mm) | 298.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.06 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 27 pcs |
| Gross weight | 8.35 kg |
| Net weight | 7.35 kg |
| Producer product family | Case |
| Paplašinājumu sloti | 5 |
| Diskdziņa nišas | 1 x 3.5", 1+1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |