Gamemax PSU | MAX P750B | 750 W | Bronze | Non-Modular
- Preces kods: 604303
- EAN: 6931858761178
- MPN: MAX P750B
61.27€
Bez nodokļa: 50.64€
| Ražotājs | Gamemax |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | MAX P750B |
| Nominālā jauda | 750 W |
| Sertifikācija | Bronze |
| Gross depth (mm) | 530.00 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 440.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 800.00 g |
| Plastic (No PET) | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| Volume (m3) | 0.05 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 34 pcs |
| Gross weight | 19.30 kg |
| Net weight | 18.30 kg |
| Producer product family | PSU |
| Tips | Non-Modular |