Gamemax PSU | MAX P750B | 750 W | Bronze | Non-Modular
- Код товара: 604303
- EAN: 6931858761178
- MPN: MAX P750B
61.27€
Без налога: 50.64€
| Производитель | Gamemax |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | MAX P750B |
| Номинальная мощность | 750 Вт |
| Сертификация | Bronze |
| Gross depth (mm) | 530.00 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 440.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 800.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 1.00 кг |
| Volume (m3) | 0.05 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 34 шт. |
| Gross weight | 19.30 кг |
| Net weight | 18.30 кг |
| Producer product family | PSU |
| Тип | Non-Modular |