Braun HF5075IBK MultiFry 5 Air fryer, Black
- Preces kods: 604563
- EAN: 8021098006134
- MPN: HF5075IBK
130.29€
Bez nodokļa: 107.68€
| Ražotājs | Braun |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Gross depth (mm) | 330.00 mm |
| Gross height (mm) | 375.00 mm |
| Gross width (mm) | 330.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 675.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.70 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 pcs |
| Gross weight | 6.20 kg |
| Net weight | 5.50 kg |