Braun HF5075IBK MultiFry 5 Air fryer, Black
- Код товара: 604563
- EAN: 8021098006134
- MPN: HF5075IBK
130.29€
Без налога: 107.68€
| Производитель | Braun |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | PL |
| Gross depth (mm) | 330.00 мм |
| Gross height (mm) | 375.00 мм |
| Gross width (mm) | 330.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 675.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 25.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.70 кг |
| Volume (m3) | 0.04 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 21 шт. |
| Gross weight | 6.20 кг |
| Net weight | 5.50 кг |