Teltonika TAP400 Wireless WI-FI 6 Access Point | Teltonika
- Preces kods: 604637
- EAN: 4779051845002
- MPN: TAP400000000
86.78€
Bez nodokļa: 71.72€
| Ražotājs | Teltonika |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | LT |
| Gross depth (mm) | 160.00 mm |
| Gross height (mm) | 31.00 mm |
| Gross width (mm) | 160.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 32.80 g |
| Plastic (No PET) | 8.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.04 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.33 kg |
| Net weight | 0.29 kg |