Synology HAT5320-24T | Enterprise Series SATA HDD | 7200 RPM | 24000 GB
- Preces kods: 604640
- EAN: 4711174726547
- MPN: HAT5320-24T
1 280.54€
Bez nodokļa: 1 058.30€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Producer product name | HAT5320-24T |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 26 mm |
| Gross width (mm) | 101 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.000386022 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1205 pcs |
| Gross weight | 0.83 kg |
| Net weight | 0.73 kg |
| Producer product family | Enterprise Series SATA HDD |
| Cietā diska izmērs | 3.5 in |
| Cietā diska interfeiss | SATA |
| Kapacitāte | 24000 GB |