Fixed Tag Bikee with Find My Support | Black
- Preces kods: 604847
- EAN: 8591680186693
- MPN: FIXTAG-BI-BK
24.73€
Bez nodokļa: 20.44€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 91.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross width (mm) | 10.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4630 pcs |
| TI weight (kg) | 0.002 kg |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.22 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Pielāgojams | No |
| Producer product name | Tag Bikee with Find My Support |
| Iebūvētais lādētājs | No |
| Krāsa | Black |