Fixed Tag Bikee with Find My Support | Black
- Код товара: 604847
- EAN: 8591680186693
- MPN: FIXTAG-BI-BK
24.73€
Без налога: 20.44€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 91.00 мм |
| Gross height (mm) | 26.00 мм |
| Gross width (mm) | 10.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4630 шт. |
| TI weight (kg) | 0.002 кг |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.22 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Регулируемый | No |
| Producer product name | Tag Bikee with Find My Support |
| Встроенное зарядное устройство | No |
| Цвет | Black |