Gigabyte Power adapter for Aorus Master 16
- Preces kods: 604850
- EAN: 4719331998264
- MPN: 9JRADA-330FEUP-EE00
92.32€
Bez nodokļa: 76.30€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 100.00 mm |
| Gross width (mm) | 50.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.30 kg |