Gorenje GCG2000MT Multifunctional Grill, Fixed plates, Black | Gorenje
- Preces kods: 604866
- EAN: 3838783089045
- MPN: GCG2000MT
80.50€
Bez nodokļa: 66.53€
| Ražotājs | Gorenje |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 371.00 mm |
| Gross height (mm) | 204.00 mm |
| Gross width (mm) | 394.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.80 kg |
| Net weight | 4.30 kg |