Gorenje GCG2000MT Multifunctional Grill, Fixed plates, Black | Gorenje
- Код товара: 604866
- EAN: 3838783089045
- MPN: GCG2000MT
80.50€
Без налога: 66.53€
| Производитель | Gorenje |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 371.00 мм |
| Gross height (mm) | 204.00 мм |
| Gross width (mm) | 394.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 400.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.50 кг |
| Volume (m3) | 0.03 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Gross weight | 4.80 кг |
| Net weight | 4.30 кг |