GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24
- Preces kods: 604906
- EAN: 4719331874780
- MPN: GO27Q24
381.57€
Bez nodokļa: 315.35€
| Ražotājs | Gigabyte |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | TW |
| Gross depth (mm) | 198 mm |
| Gross height (mm) | 511 mm |
| Gross width (mm) | 612 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 1912.00 g |
| Plastic (No PET) | 478.00 g |
| Tare weight (kg) | 2.39 kg |
| Volume (m3) | 0.061920936 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 pcs |
| Gross weight | 7.29 kg |
| Net weight | 4.9 kg |