GIGABYTE GAMING MONITOR 27" G27Q24
- Код товара: 604906
- EAN: 4719331874780
- MPN: GO27Q24
381.57€
Без налога: 315.35€
| Производитель | Gigabyte |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | TW |
| Gross depth (mm) | 198 мм |
| Gross height (mm) | 511 мм |
| Gross width (mm) | 612 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 1912.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 478.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 2.39 кг |
| Volume (m3) | 0.061920936 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:2:2017-04-01 |
| Palette Qty | 14 шт. |
| Gross weight | 7.29 кг |
| Net weight | 4.9 кг |