Ecovacs GOAT Trimmer Line GKT010002, spool for string trimmer with 3 m line, 2 pcs
- Preces kods: 604916
- EAN: 6970135038671
- MPN: GKT010002
16.23€
Bez nodokļa: 13.41€
| Ražotājs | Ecovacs |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross height (mm) | 47.00 mm |
| Gross width (mm) | 79.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1293 pcs |
| Gross weight | 0.09 kg |
| Net weight | 0.04 kg |
| Producer product name | GOAT Trimmer Line GKT010002, spool for string trimmer with 3 m line, 2 pcs |