Ecovacs GOAT Trimmer Line GKT010002, spool for string trimmer with 3 m line, 2 pcs
- Код товара: 604916
- EAN: 6970135038671
- MPN: GKT010002
16.23€
Без налога: 13.41€
| Производитель | Ecovacs |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 180.00 мм |
| Gross height (mm) | 47.00 мм |
| Gross width (mm) | 79.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1293 шт. |
| Gross weight | 0.09 кг |
| Net weight | 0.04 кг |
| Producer product name | GOAT Trimmer Line GKT010002, spool for string trimmer with 3 m line, 2 pcs |