D-Link DWM-222W/R 4G LTE AX300 Wi-Fi 6 USB Adapter
- Preces kods: 605090
- EAN: 790069476983
- MPN: DWM-222W/R
54.99€
Bez nodokļa: 45.45€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 144.00 mm |
| Gross height (mm) | 36.00 mm |
| Gross width (mm) | 102.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 24.00 g |
| Plastic (No PET) | 6.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.05 kg |