D-Link DWM-222W/R 4G LTE AX300 Wi-Fi 6 USB Adapter
- Код товара: 605090
- EAN: 790069476983
- MPN: DWM-222W/R
54.99€
Без налога: 45.45€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 144.00 мм |
| Gross height (mm) | 36.00 мм |
| Gross width (mm) | 102.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 24.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 6.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.03 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.05 кг |