D-LINK G530V2 5G NR AX3000 Wi-Fi 6 Router | D-Link
- Preces kods: 605112
- EAN: 790069479083
- MPN: G530V2
203.95€
Bez nodokļa: 168.55€
| Ražotājs | D-Link |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 139.00 mm |
| Gross height (mm) | 283.00 mm |
| Gross width (mm) | 150.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 156.80 g |
| Plastic (No PET) | 39.20 g |
| Tare weight (kg) | 0.20 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 146 pcs |
| Gross weight | 1.20 kg |
| Net weight | 1.00 kg |