D-LINK G530V2 5G NR AX3000 Wi-Fi 6 Router | D-Link
- Код товара: 605112
- EAN: 790069479083
- MPN: G530V2
203.95€
Без налога: 168.55€
| Производитель | D-Link |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 139.00 мм |
| Gross height (mm) | 283.00 мм |
| Gross width (mm) | 150.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 156.80 гр. |
| Plastic (No PET) | 39.20 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.20 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 146 шт. |
| Gross weight | 1.20 кг |
| Net weight | 1.00 кг |