DIGITUS USB-C docking station, 11-port | Digitus
- Preces kods: 605140
- EAN: 4016032497769
- MPN: DA-70917
128.73€
Bez nodokļa: 106.39€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 630.40 g |
| Plastic (No PET) | 157.60 g |
| Tare weight (kg) | 0.79 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 pcs |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Net weight | 0.28 kg |