DIGITUS USB-C docking station, 11-port | Digitus
- Код товара: 605140
- EAN: 4016032497769
- MPN: DA-70917
128.73€
Без налога: 106.39€
| Производитель | Digitus |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 220.00 мм |
| Gross height (mm) | 70.00 мм |
| Gross width (mm) | 130.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 630.40 гр. |
| Plastic (No PET) | 157.60 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.79 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 432 шт. |
| Gross weight | 1.07 кг |
| Net weight | 0.28 кг |