Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PS850P | 850 W
- Preces kods: 605155
- EAN: 6933412724650
- MPN: R-PS850P-FE0B-JGEU
170.42€
Bez nodokļa: 140.84€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 48 pcs |
| Gross weight | 0.55 kg |
| Net weight | 0.50 kg |
| Producer product name | PS850P |
| Producer product family | 80 PLUS Gold PSU |
| Nominālā jauda | 850 W |