Deepcool 80 PLUS Gold PSU | PS850P | 850 W
- Код товара: 605155
- EAN: 6933412724650
- MPN: R-PS850P-FE0B-JGEU
170.42€
Без налога: 140.84€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 300.00 мм |
| Gross height (mm) | 200.00 мм |
| Gross width (mm) | 300.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 48 шт. |
| Gross weight | 0.55 кг |
| Net weight | 0.50 кг |
| Producer product name | PS850P |
| Producer product family | 80 PLUS Gold PSU |
| Номинальная мощность | 850 Вт |