Synology | HAT5310-16T | Enterprise Series HDD | 16000 GB | 7200 RPM
- Preces kods: 605346
- EAN: 4711174725557
- MPN: HAT5310-16T
1 047.12€
Bez nodokļa: 865.39€
| Ražotājs | Synology |
| Garantija | 60 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Kapacitāte | 16000 GB |
| Producer product name | HAT5310-16T |
| Gross depth (mm) | 135.00 mm |
| Gross height (mm) | 38.00 mm |
| Gross width (mm) | 180.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 936 pcs |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Net weight | 0.67 kg |
| Producer product family | Enterprise Series HDD |
| Cietā diska interfeiss | SATA |
| Cietā diska rotācijas ātrums | 7200 RPM |
| Cietā diska izmērs | 3.5 in |
| Diskierīce, buferatmiņa | 512 MB |