FIXED PaperGlass Screen Protector for Apple iPad Air 11" (2024-2026)
- Preces kods: 605513
- EAN: 8591680169634
- MPN: FIXGTP-1322
24.73€
Bez nodokļa: 20.44€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Gross depth (mm) | 10.00 mm |
| Gross height (mm) | 296.00 mm |
| Gross width (mm) | 203.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2876 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.05 kg |