Dell Pro 5 Keyboard and Mouse - KM526 - US International (QWERTY) - Light Ash
- Preces kods: 605613
- EAN: 5397321023333
- MPN: 580-BDGZ
37.17€
Bez nodokļa: 30.72€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 125.00 mm |
| Gross height (mm) | 43.00 mm |
| Gross width (mm) | 435.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 450.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.96 kg |
| Net weight | 0.46 kg |