Dell Pro 11-14 Plus EcoLoop Sleeve CV5426
- Preces kods: 605618
- EAN: 5397321029762
- MPN: 460-BFGC
23.79€
Bez nodokļa: 19.66€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 300.00 mm |
| Gross width (mm) | 390.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 295 pcs |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Net weight | 0.35 kg |