Dell Pro 11-14 Plus EcoLoop Sleeve CV5426
- Код товара: 605618
- EAN: 5397321029762
- MPN: 460-BFGC
23.79€
Без налога: 19.66€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 300.00 мм |
| Gross width (mm) | 390.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 110.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 295 шт. |
| Gross weight | 0.49 кг |
| Net weight | 0.35 кг |