Dell Pro 15-16 Plus EcoLoop Sleeve CV5626
- Preces kods: 605622
- EAN: 5397321029779
- MPN: 460-BFGD
26.85€
Bez nodokļa: 22.19€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 310.00 mm |
| Gross width (mm) | 410.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 110.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 272 pcs |
| Gross weight | 0.54 kg |
| Net weight | 0.40 kg |