Dell Pro 15-16 Plus EcoLoop Sleeve CV5626
- Код товара: 605622
- EAN: 5397321029779
- MPN: 460-BFGD
26.85€
Без налога: 22.19€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 50.00 мм |
| Gross height (mm) | 310.00 мм |
| Gross width (mm) | 410.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 110.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.01 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 272 шт. |
| Gross weight | 0.54 кг |
| Net weight | 0.40 кг |