Dell Pro 5 Mouse MS526 Optical, Wireless - Black
- Preces kods: 605623
- EAN: 5397184963029
- MPN: 570-BBLF
17.68€
Bez nodokļa: 14.61€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 65.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 125.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1399 pcs |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Net weight | 0.61 kg |