Dell Pro 5 Mouse MS526 Optical, Wireless - Black
- Код товара: 605623
- EAN: 5397184963029
- MPN: 570-BBLF
17.68€
Без налога: 14.61€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 65.00 мм |
| Gross height (mm) | 54.00 мм |
| Gross width (mm) | 125.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 90.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.11 кг |
| TI weight (kg) | 0.02 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 1399 шт. |
| Gross weight | 0.72 кг |
| Net weight | 0.61 кг |